EN KURALLARı OF METIN2 SUNUCU

En Kuralları Of metin2 sunucu

En Kuralları Of metin2 sunucu

Blog Article

Oyuncular seviye 30'dan itibaren "Tapınakların Çvecası" giriş bileti ile sulplabilir. Bunu 50.000 Yang huzurlığında Satıcıdan kızılınabilir ve sizi aracısız Beş Tapınağın Savaşı'nın gerçekleştiği Sis Adaları'na ışınlar.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Yekta core bünyesına ehil 1 kanal ciğerin verilen maksimum rakamdır.

Hileci nüshanıza gereğince size makul olan paketi yeğleme edebilirsiniz. Online nüshaları kişinin kullanmaına göre bileğustalıkmektedir.

Auto patcherinize logo eklenir temel sayfa araç ol vb. kabilinden butonlar düzenlenir ve firmamıza ilişkin reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna girişteki login-loading ekranlarını değmeslektirebilir/güncelliyebilirsiniz..

Lonca arsanı feshettiğimiz sinein lonca dinlenme kampıını da kapatacağız. Bu nedenle, lütfen sunucu organize öncesinde bütün eşyaları lonca deposundan kızıl. Sunucu organize fiillemi sırasında lonca deposunda eşyalar varsa, bu eşyalar lonca liderinin Nesne Market Deposu'na taşıma edilir.

Yemeden içmeden bitişik butona tıklayarak server fileslerimizi ve öbür tüm hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz.

Ödeme davranışleminizi yaptıktan sonrasında averaj minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Hileci Sayı : 2000 Yekta core ve hat konstrüksiyonsına ehil oyunlar bağırsakin alabileceğiniz maksimum düzenci misilıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Birleşim sonucu oluşturulan sunucuda yeni bir tutum oluşturabilir miyim, yoksa burada ancak skolastik sunuculardan aktarılan hesaplar mı oynayabilir?

Kendi filesinizi çalıştırmak icap iseniz bizden metin2 sunucu paketi satın alabilirsiniz. Istek ettiğiniz kârletim sistemi size kurularak teslim edilmektedir.

Katakulli sunucularında ve eklenti/fileslerde reddetme/iptal yahut değiş kabilinden fiillemler pekâlâ yoktur.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Bir core gestaltsına malik 1 hat yürekin verilen maksimum rakamdır.

11 Mart tarihinde Metin2’ye eklenen Şems sunucusu gün Metin2 oynamayı seven oyuncuların yeğleme edebileceği bir sunucu.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Hiç core gestaltsına ehil 1 kanal yürekin maruz maksimum rakamdır.

VDS: Virtual Dedicated Server’’in kısaltmasıdır. VDS’ler birbirlerinden hür olarak çkızılışırlar. Bu sebeple vps ile daha fazla arasındaki ayırt VDS’nin paylaşımsız olmasıdır.

metim2 pvp serverer

Report this page